Faaliyetlerimiz

DIŞ TİCARET : Suudi Arabistan , Kuveyt , Katar , U.A.E ve diğer tüm Ortadoğu ülkelerinde bulunan mevcut müşteri ve yeni tüm müşteri potansiyelimize tekstil ihracatı ve danışmanlığı yapışmaktadır.

TEKSTİL İMÂLATI : 2003 Yılından bu yana Erkek Giyim sektöründe kaliteli , yenilikçi , sıra dışı ve özel tasarımlar Gömlek ve T – Shirt üretimi ile devam etmektedir.

GAYRİMENKUL ALIM – SATIM : Tekstil ve Dış Ticaret sektöründeki tecrübemiz , güvenilirliğimiz , kuvvetli alt yapımız , mevcut konumumuz ve Yabancı Uyruklu müşteri portföyümüzden yola çıkarak tüm Yabancı Uyruklu müşterilere Gayrimenkul Alım – Satım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

TURİZM : Gerek firmamızın müşterileri ve konuklarına gerekse farklı firmaların Yurt Dışından gelen müşterilerine ve konuklarına ; Havaalanı Hizmeti , seçkin ve elit otellerde uygun seçeneklerde Otel Rezervasyon hizmeti , firmamıza ait mevcut lüks ve konforlu son model araçlarımız ile Araç Kiralama hizmeti , İstanbul’un tarihi , kültürel , sosyal ve eğlence yerlerine Şehir Turları ve Rehberlik hizmetleri verilmektedir.