Hakkımızda

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir gerçekleştirdiği profesyonel hayatına ; 1995 yılında Dış Ticaret ve Erkek Giyim üzerine faaliyet gösteren TÜMER DIŞ TİCARET firmamız ile başlamıştır.

Gelişen sektör ve doğurduğu ihtiyaçlarının sonucu ; 2003 yılında profesyonel ekibimizi genişletip bünyemize İNVİTE ( Doğan Tekstil ) firmamızı ilave ettik.

Büyüyen profesyonel ekibimiz , güçlü ve sağlam alt yapımız , tecrübelerimiz ile sağlıklı yurt dışı bağlantılarımız , her zaman yeniliklere açık dünya görüşümüz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma isteğimiz ile 2013 yılında bünyemize ; Gayrimenkul Alım – Satım ve Turizm firmalarımızı da ekleyerek tüm firmalarımızı TÜMER GROUP çatısı altında birleştirdik.

TÜMER GROUP ve bünyesinde bulunan firmalar ; başta Suudi Arabistan , Yemen , Kuveyt , Birleşik Arap Emirlikleri , Katar ve diğer tüm Ortadoğu ülkeleri ile yapmış oluğu uzun süreli , güvene dayalı sağlam iş ilişkileri sayesinde ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

TÜMER GROUP günümüzede büyüme hızını kesmeden , yenilikçi ve profesyonel hayatında ilerlerken ; müşteri memnuniyeti , dürüst çalışma ilkesi ve devlet ekonomisine yapmış olduğu katkı ile de sektörde daima en iyi ve en güvenilir firma olarak gelecekte de faaliyetlerinde hep bir adım önde olmaya devam edecektir..
 

Muhittin UÇAR
TÜMER GROUP Yönetim Kurulu Başkanı