Saç Estetiği
Saç ekimi operasyonu, saçları dökülmüş, seyrelmiş, yanmış, skar izi bulunan veya bir bölümde doğuştan saç kökü bulunmayan v.s. kişilerin, bu bölgelere yeniden saç çıkışı sağlamak amacıyla yapılan cerrahi müdahaledir.
Sakal Estetiği
Sakalın gereksiz kısmındaki kökler alınarak sakalın daha seyrek alanlarını sıklaştırmak amacıyla ekim yapılabilir. Yoğun sakal sebebiyle güzel görünmeyen bu alanlardan kök alımı alanında kalıcı epilasyon sağladığı için ayrı bir avantaj sağlamaktadır.
Kaş Estetiği
1-2 saatlik bir işlem sonrası lokal anestezi ile kaş ekimi rahatlıkla yapılır. FUE tekniği ile mikrmotor yardımı ile alınan kökler tek tek ayrılarak kaş dökülmesi olan bölgeye ekilir. Kaş için vücudun farklı bölgelerinden kıl kökü alınabilir. Fakat en çok tercih ettiğimiz bölge tabi ki ense kısmıdır.
Burun Estetiği
Estetik burun cerrahisi burun görünümünü iyileştirmek için yapılan şekil verme operasyonlarıdır. Bu cerrahi işlemde amaç burun şekil bozukluğunu düzeltmektir.
Dudak Dolgusu
Dudak dolgunlaştırma yöntemiyle, artık ince dudakları daha dolgun göstermek, dudak konturunu şekillendirmek mümkün.
Göğüs Estetiği
Göğüs estetiği operasyonu tüm dünyada en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biri halini almıştır. Bu alanda göğüs büyütme, küçültme, dikleştirme ve erkeklerin en büyük sorunu haline gelen jinekomasti ameliyatları yapılmaktadır.
Botox
Botox uygulamaları, daha genç ve canlı görününüme kavuşmak isteyenlerin en sık başvurduğu uygulamalardandır.
Lazer Liposuction
Klasik liposuctiondan farklı olarak yağları önce lazerle eriten, sonrada ciltte sıkılaşma sağlayan bir liposuction yöntemidir. Özellikle diyet ve sporla düzelmeyen lokalize yağ fazlalıklarını düzeltmede kullanılan bir liposuction tekniğidir.